amvet – konsultacje specjalistyczne

Interna Zwierząt Kraków

Interna jest dziedziną weterynarii, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt, takich jak choroby układu pokarmowego, serca, nerek, układu hormonalnego, krwi oraz nowotwory. To jedna z najważniejszych specjalizacji w medycynie weterynaryjnej.

amvet – interna

Internista zwierząt Kraków – kompleksowa diagnostyka i leczenie

W AMVET pracują wykwalifikowani i doświadczeni weterynarze, specjalizujący się w chorobach wewnętrznych psów, kotów, gryzoni i zajęczaków. Nasza placówka w Krakowie umożliwia konsultacje ze specjalistami poszczególnych dziedzin weterynarii oraz korzystanie z zaawansowanych metod diagnostycznych. Dbamy o profesjonalne, interdyscyplinarne podejście do każdego pacjenta, oparte na empatii i zrozumieniu. Dzięki temu możliwe jest skuteczne leczenie chorób wewnętrznych Twojego pupila i zapewnienie mu zdrowia oraz dobrej kondycji przez długi czas.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o AMVET, naszym zespole i metodach pracy, sprawdź: weterynarz Kraków.

amvet – interna

Weterynarz interna Kraków – jak wygląda konsultacja w AMVET?

W procesie diagnostycznym weterynarz internista poddaje zwierzę szczegółowemu badaniu lekarsko-weterynaryjnemu w naszej lecznicy w Krakowie. W razie konieczności lekarz może zalecić dodatkowe badania i konsultacje specjalistyczne, które są dostępne na miejscu. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas opiekuna i ograniczyć stres zwierzęcia.

amvet – interna

Weterynarz internista Kraków – badania uzupełniające podczas wizyty

W AMVET dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, który pozwala skrócić okres diagnostyki i wdrożyć odpowiednie leczenie. Podczas wizyty u specjalisty w zakresie interny zwierząt możliwe jest wykonanie szeregu badań dodatkowych, takich jak:

  • badanie krwi – badanie morfologiczne krwi oraz badanie biochemiczne surowicy;
  • badanie moczu;
  • badanie kału w kierunku obecności pasożytów przewodu pokarmowego;
  • szybkie testy immunochromatograficzne w kierunku chorób zakaźnych (parwowirus, FeLV/ FIV);
  • PCR, immunologia;
  • diagnostyka obrazowa – USG, RTG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny;
  • endoskopia dróg oddechowych i przewodu pokarmowego;
  • badania cytologiczne i pobieranie próbek do badań histopatologicznych.

amvet – interna

Jak przygotować się do wizyty u lekarza weterynarii?

Niektóre badania i procedury medyczne wymagają specjalnego przygotowania. Ze względu na szeroki zakres świadczonych usług zalecamy, aby skonsultować się z lekarzem prowadzącym lub rejestracją w celu poznania szczegółów dotyczących danego badania. Dzięki temu będziesz w stanie dobrze przygotować do niego siebie i swojego zwierzaka, a także poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i ograniczyć stres związany z wizytą.

W AMVET świadczymy kompleksowe usługi z zakresu interny zwierząt. Nasza lecznica w Krakowie zapewnia dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i możliwość wykonania specjalistycznych badań oraz konsultacji. Jesteśmy wieloprofilową placówką, która oferuje wsparcie weterynarzy specjalizujących się w internie oraz wielu innych dziedzinach. W Krakowie przyjmujemy pacjentów wymagających pomocy m.in. takich specjalistów, jak:

amvet

Umów się na wizytę

Chcesz umówić swoje zwierzę do specjalisty, ale nie jesteś pewien do którego? Nie wiesz, jak przygotować pupila do badania lub zabiegu? Potrzebujesz umówić pilną wizytę? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!