AMVET GDAŃSK
Nasz zespół
W AMVET dbamy o wysokie standardy obsługi czworonożnych pacjentów oraz ich opiekunów. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy weterynarii specjalizujących się w różnych dziedzinach: od medycyny wewnętrznej, przez ortopedię, po onkologię czy neurologię. W pracy wykorzystujemy osiągnięcia naukowe i technologiczne, w tym zaawansowany sprzęt do diagnostyki obrazowej, który pozwala na postawienie precyzyjnej diagnozy. Personel ma do dyspozycji między innymi wysokopolowy rezonans magnetyczny, aparat do tomografii komputerowej, nowoczesną aparaturę radiologiczną i USG czy EKG.
Opiekę nad zwierzętami w AMVET przez cały czas sprawuje zespół szpitalny składający się z weterynarzy oraz techników. Specjalistyczny sprzęt oraz nowoczesna infrastruktura zapewniają bezpieczeństwo pacjentów na każdym etapie leczenia oraz rekonwalescencji.
Wybierz specjalizację:
- Wszyscy
- Administracja
- Chirurgia
- Konsultacje specjalistyczne
- Radiologia
- Behawioryści i dietetycy
- Technicy weterynarii, asystenci lekarza
- Laboratorium
- Rejestracja
kierownik AMVET, lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej,
lek. wet. Weronika Gwiazda
Zawodowo
Lek. wet. Weronika Gwiazda to specjalista chirurgii weterynaryjnej z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym zarówno w Polsce, jak i za granicą. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, już podczas studiów rozwijała swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych stażach w kraju i poza jego granicami. Po ukończeniu studiów pracowała w przychodniach i dużych klinikach całodobowych, a kilka lat spędziła w Wielkiej Brytanii. Tam poznała system pracy lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów w centrach referencyjnych. To właśnie doświadczenie z UK zainspirowało ją do zgłębiania medycyny ratunkowej dla zwierząt. Weronika od lat pracuje jako lekarz medycyny ratunkowej i chirurg tkanek miękkich, łącząc pasję do leczenia z rozwijaniem zdolności zarządzania – przez ostatnie lata pełniła funkcje kierownicze w placówkach weterynaryjnych.
Prywatnie
Prywatnie jest opiekunką kota o imieniu Aisha oraz miłośniczką aktywnego spędzania czasu – w jej sercu szczególne miejsce zajmują nurkowanie, żagle i narty.
lekarz weterynarii, specjalista rozrodu psów i kotów
dr hab. wet. Piotr Socha, prof. UWM
Pan Profesor na co dzień jest wykładowcą i nauczycielem akademickim Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Studia ukończył w 2006 r., stopień doktora nauk weterynaryjnych uzyskał w 2011 r., a stopień doktora habilitowanego w 2019 r. Jest autorem ponad 100 artykułów naukowych i popularnonaukowych oraz doniesień konferencyjnych. Odbył krajowe i zagraniczne staże naukowe i kliniczne m.in. w Szwecji, Danii, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Jest cenionym wykładowcą, uczestnikiem licznych konferencji naukowych w kraju i zagranicą oraz doświadczonym lekarzem praktykiem. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy weterynarii oraz hodowców psów i kotów. Jego zainteresowania naukowe i zawodowe związane są z problematyką rozrodu psów i kotów, a w szczególności leczenia bezpłodności i chorób układu rozrodczego samic i samców oraz szczegółowej kontroli przebiegu ciąży.
lekarz weterynarii, gastroenterolog, specjalista endoskopii
dr n. wet. Ewa Kaczmar
Zawodowo
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie obroniła również stopień naukowy doktora. Obecnie pracuje jako adiunkt w Katedrze Diagnostyki Klinicznej. Specjalizuje się w badaniach i zabiegach z zakresu endoskopii weterynaryjnej oraz tomografii komputerowej. Tematem jej rozprawy doktorskiej była diagnostyka chorób jamy nosowej psów i kotów, co pozostaje jednym z jej głównych obszarów zainteresowań zawodowych. Nieustannie rozwija swoje kompetencje – od 2021 roku uczestniczy w studiach specjalizacyjnych ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies) w zakresie interny. Jest również członkiem ESCG (The European Society of Comparative Gastroenterology). Współpracuje z lecznicami weterynaryjnymi w całej Polsce i za granicą, wykonując badania endoskopowe oraz prowadząc szkolenia. Jej pasja naukowa koncentruje się szczególnie na przeszczepach mikrobioty jelitowej oraz zabiegach endoskopii interwencyjnej. Ma na swoim koncie publikacje naukowe dotyczące otorynolaryngologii, gastroenterologii, endochirurgii i endourologii weterynaryjnej.
Prywatnie
Prywatnie jest mamą córeczki Niny. Jej zwierzak to pies Lakuś.
lekarz weterynarii, lekarz działu szpitalnego, anestezjolog, internista
lek. wet. Paweł Mossakowski
Zawodowo
Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uniwersyteckich klinikach w Bernie, Wiedniu i Edynburgu, pracując na oddziałach anestezjologii, stanów nagłych i intensywnej terapii. Dotychczasowa praktyka nauczyła go, jak odpowiednio zaopiekować się pacjentami nawet w najcięższych stanach klinicznych. Poza codzienną praktyką weterynaryjną aktywnie dzieli się swoją wiedzą w publikacjach branżowych.
Specjalizuje się w
anestezjologii weterynaryjnej, zapewniając bezpieczeństwo i komfort pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych, a także opiece szpitalnej, w tym leczeniu stanów nagłych.
Prywatnie
Pasjonuje się żeglarstwem, które pozwala mu na chwilę oddechu w otoczeniu natury. Uwielbia także kawę parzoną metodami alternatywnymi. Na zdjęciu jest ze swoim kotem Bao – niezwykle wdzięcznym przyjacielem, który trafił do niego po wybuchu wojny w Ukrainie.
lekarz weterynarii, chirurg, internista, stany nagłe
lek. wet. Magdalena Balcerzak
Zawodowo
Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie ukończyła studia w 2020 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w trybie całodobowym - zajmowała się zarówno konsultacjami, pacjentami w stanach nagłych, jak i dyżurami jako samodzielny chirurg emergency. Specjalizuje się w chirurgii miękkiej – dziedzinie, która jest jej prawdziwą pasją. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, w tym w prestiżowym programie ESAVS Soft Tissue Surgery. Dzięki temu może zapewnić swoim pacjentom najnowocześniejsze metody leczenia oraz opiekę na najwyższym poziomie. W pracy weterynaryjnej stawia na indywidualne podejście do każdego zwierzęcia i jego opiekuna, dbając nie tylko o aspekty medyczne, ale także o komfort i poczucie bezpieczeństwa swoich pacjentów.
Prywatnie
Poza pracą pasjonuje się grami planszowymi, które są dla niej doskonałą okazją do spędzenia czasu z przyjaciółmi. Jest także miłośniczką japońskiej animacji, traktując ją jako formę relaksu i okazję do odkrywania nowych, fascynujących światów. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas ze swoim psem, trenując frisbee – sport, który pozwala nie tylko dbać o kondycję, ale także wzmacniać więź z czworonożnym towarzyszem. Jest dumną opiekunką kocura europejskiego Jasia, którego przygarnęła jeszcze podczas studiów oraz jego „uniżonego sługi” – owczarka szetlandzkiego Kiwi.
lekarz weterynarii, onkolog, internista, dermatolog
lek. wet. Robert Moroz
Zawodowo
Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu onkologii weterynaryjnej. Szczególnym zainteresowaniem darzy onkologię i dermatologię, które są jego pasją i obszarami, w których nieustannie się rozwija, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę.
Prywatnie
Prywatnie jest miłośnikiem natury i zwierząt. Wolne chwile spędza w gronie najlepszych przyjaciół, aktywnie uprawiając sport – gra w tenisa, pływa i biega. Towarzyszką jego codziennego życia jest czteroipółletnia akita japońska Emi.
lekarz weterynarii, neurolog, internista, stany nagłe
lek. wet. Magdalena Staśkiewicz
Zawodowo
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenie jako lekarz weterynarii zdobyła na stażu w całodobowej lecznicy weterynaryjnej w Turynie we Włoszech, a dalszy rozwój zawodowy kontynuowała w całodobowej klinice we Wrocławiu. Wolny czas poświęca na pogłębianie swojej wiedzy biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
Specjalizuje się w:
Na co dzień zajmuje się interną psów i kotów, medycyną ratunkową. Otacza również opieką pacjentów w stanach nagłych. Dalszy rozwój planuje w kierunku neurologii.
Prywatnie
Jej pasją są podróże i odkrywanie pięknych miejsc. Psia mama uratowanej pacjentki Dyni oraz seniorki Tosi.
lekarz weterynarii, kardiolog, echo serca, diagnostyka obrazowa
lek. wet. Bartosz Dominiak-Górski
lekarz weterynarii, internista, gastroenterolog
lek. wet. Emilia Glazer
Zawodowo
Ukończyła studia weterynaryjne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, a w trakcie nauki miała okazję zdobywać doświadczenie na Uniwersytecie w Lublanie oraz podczas zagranicznych praktyk na Malcie i w Hiszpanii. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z klinikami całodobowymi, gdzie zdobywała wiedzę i praktykę w pracy z pacjentami w stanach nagłych.
Specjalizuje się w:
gastroenterologii, nieustannie poszerzając swoją wiedzę w tej dziedzinie, aby zapewniać pacjentom opiekę opartą na najnowszych osiągnięciach medycyny weterynaryjnej.
Prywatnie
Prywatnie uwielbia aktywność fizyczną i różnorodne formy ruchu – ćwiczy airjogę, tańczy salsę, a wolny czas najchętniej spędza na długich wędrówkach po trójmiejskich lasach ze swoim psem. Pasjonuje się również nurkowaniem oraz gotowaniem dla przyjaciół, choć w jej zabieganym harmonogramie zawsze znajdzie się chwila na spokojny wieczór z dobrą książką. Jej dom to królestwo trójki czworonogów – dwóch kotów, Bekona i Giorgio oraz suczki Fuzi, które każdego dnia dostarczają jej mnóstwo radości i pozytywnej energii.
lekarz weterynarii, nefrolog, USG jamy brzusznej
lek. wet. Justyna Kowalik
lekarz weterynarii, stomatolog
lek. wet. Radosław Zaremba
ZAWODOWO
Absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Doświadczenie zdobywał w trójmiejskich przychodniach i klinikach weterynaryjnych. Od początku swojej pracy zawodowej miał przyjemność obcować ze stomatologią weterynaryjną, w której do dzisiaj prężnie się rozwija. Uczestnik licznych specjalistycznych szkoleń z zakresu stomatologii weterynaryjnej: m.in organizowanych przez sekcję stomatologii PSWLMZ.
PRYWATNIE
Oprócz pracy klinicznej prowadzi profil PSIOMATOLOG, na którym dzieli się kulisami swojej pracy i edukuje na temat profilaktyki jamy ustnej u zwierząt. Prywatnie jest opiekunem wspaniałych dwóch kotów i jamnika. Uwielbia podróżować i gotować.
lekarz weterynarii, ortopeda
lek. wet. Paweł Witczak
Zawodowo
Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, specjalizujący się w chirurgii, ortopedii. Skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości opieki zdrowotnej zwierzętom, wykorzystując najnowocześniejsze techniki operacyjne i diagnostyczne. Ukończył trzystopniowe studia z ortopedii w prestiżowej Europejskiej Szkole Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych w Luxemburgu, a także uczestniczył w licznych kursach AO Vet w Polsce, Austrii, Anglii i we Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w różnych przychodniach oraz klinikach całodobowych.
Prywatnie
Miłośnik starej architektury, kitesurfingu i podróży. Posiadacz kota.
lekarz weterynarii, okulista
lek. wet. Irmina Pilecka
ZAWODOWO
Codziennie z zaangażowaniem i precyzją dba o zdrowie i higienę oczu u psów, kotów, zajęczaków, małych gryzoni, a także gadów i płazów. Jej praca to nie tylko zawód, ale i sposób na życie – nieustannie poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą.
PRYWATNIE
Poza pracą, w wolnym czasie pasjonuje się podróżami i muzycznymi wydarzeniami, z których czerpie inspirację i relaks. Uwielbia również przyrodę i śledzi wydarzenia astronomiczne, co pozwala jej łączyć miłość do nauki z fascynacją światem zewnętrznym. W domu dzieli życie z trzema kotami, które nie tylko dają jej ogrom radości, ale również uczą cierpliwości i empatii, co sprawia, że żaden koci pacjent nie jest jej obcy. Praca, pasje i codzienne życie są ze sobą nierozerwalnie związane, a każdy dzień daje jej nowe wyzwania, które chętnie podejmuje.
lekarz weterynarii, gastroenterolog, endoskopia
lek. wet. Adriana Gurzyńska
Zawodowo
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zawodowo koncentruje się głównie na gastroenterologii, badaniu endoskopowym oraz USG, z których ukończyła liczne szkolenia. Jednocześnie rozwija swoją wiedzę w zakresie żywienia psów i kotów, promując naturalne diety i posiłki przygotowywane w domu (BARF/BACF). Karierę zawodową rozpoczęła od opieki nad pacjentami internistycznymi, w stanie nagłym oraz od anestezjologii weterynaryjnej, co daje dodatkową wiedzę wychodzącą poza zakres zainteresowania gastroenterologią.
Prywatnie
Opiekunka dwóch psów - kundelka Hektora oraz dalmatyńczyka Chałki. W wolnym czasie spędza czas z rodziną, planuje dalekie podróże oraz czyta książki.
lekarz weterynarii, internista
lek. wet. Adam Dymkowski
Zawodowo
Jest młodym lekarzem weterynarii, tegorocznym absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako lekarz internista w jednej z łódzkich klinik. Swoją wiedzę i umiejętności chce rozwijać w medycynie internistycznej, a także w ortopedii i rozrodzie psów oraz kotów.
Prywatnie
Pasjonuje się motoryzacją oraz aktywnie spędza czas, regularnie trenując na siłowni.
lekarz weterynarii, diagnosta obrazowy, chirurg, internista, stany nagłe
lek. wet. Amanda Dąbrowska
Zawodowo
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i od kilku lat związana jest z Kliniką Całodobową, gdzie specjalizuje się w diagnostyce obrazowej oraz chirurgii weterynaryjnej. Obecnie kontynuuje rozwój zawodowy, będąc w trakcie specjalizacji z radiologii weterynaryjnej, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. W pracy stawia na precyzję, nowoczesne metody diagnostyczne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, kierując się pasją do niesienia pomocy zwierzętom.
Prywatnie
Jest opiekunką suczki Poli. Wolny czas najchętniej spędza z dobrą książką, na rowerowych wyprawach, biegając lub podróżując w poszukiwaniu nowych inspiracji.
lekarz weterynarii, internista, medycyna wewnętrzna kotów
lek. wet. Katarzyna Średniawa-Bobrek
Zawodowo
Ukończyła studia weterynaryjne na Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w 2019 roku. Wcześniej studiowała fizykę teoretyczną oraz ukończyła studia licencjackie z astronomii na Uniwersytecie Jagiellońskim, równolegle realizując naukę na kierunku weterynaryjnym. Podczas studiów aktywnie uczestniczyła w programach wymiany międzynarodowej, w tym kilkukrotnie w ramach Erasmusa, co pozwoliło jej spędzić ponad rok we Włoszech. Po ukończeniu studiów i stażu w Krakowie kontynuowała naukę na Malcie, gdzie odbyła staż w największym całodobowym szpitalu weterynaryjnym. Tam otrzymała propozycję pracy z ukierunkowaniem na ortopedię, a przez ponad dwa lata rozwijała swoje umiejętności w zakresie chirurgii, diagnostyki obrazowej i intensywnej terapii. Szczególnie bliska stała się jej nowoczesna, bardziej przyjazna kotom opieka medyczna, co zaowocowało wdrażaniem tych standardów po powrocie do Polski. Po powrocie do Trójmiasta dołączyła do zespołu jednej z całodobowych klinik, gdzie z sukcesem wprowadziła zmiany w obsłudze pacjentów kocich, doprowadzając do uzyskania przez placówkę Certyfikatu Cat Friendly. W trosce o jeszcze lepsze zrozumienie swoich kocich pacjentów ukończyła kurs ESAVS Feline Internal Medicine I. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także jako prelegentka na konferencjach poświęconych medycynie kotów. Jej główne obszary zainteresowań to ortopedia, medycyna kotów i diagnostyka obrazowa, choć w pracy zawsze stawia na holistyczne podejście do pacjenta.
Prywatnie
Jest opiekunką kotki Fifli, którą uratowała podczas pracy na Malcie, oraz psa Pigleta. Wychowała się w domu pełnym zwierząt – od psów i kotów po konie, owce, a nawet dzikie ptaki i mikroświnkę. Jej pasją są podróże, fotografia oraz odkrywanie nowych miejsc – do tej pory odwiedziła już 37 krajów na czterech kontynentach i nie zamierza na tym poprzestać!
dietetyk zwierząt
Agnieszka Brzyszcz
Zawodowo
Doktorantka Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Nauk Rolniczych PAN w Olsztynie w dyscyplinie zootechnika i rybactwo. Absolwentka studiów magisterskich i inżynierskich na kierunku zootechnika Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Absolwentka technikum weterynaryjnego w Centrum Kształcenia Kadr PROFESJA w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno w przychodniach weterynaryjnych jak i całodobowych klinikach weterynaryjnych. Ukończyła specjalistyczny kurs dietetyki psów i kotów prowadzony przez założycielkę Fundacji Surowe Kotki i Psy. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu m.in. urologii, nefrologii czy gastroenterologii dla dietetyków weterynaryjnych, a także zoofarmakognozji stosowanej. Agnieszka specjalizuje się w układaniu zaleceń dietetycznych i suplementacyjnych dla zwierząt zdrowych na wszystkich etapach życia, a także dla zwierząt chorych, wymagających specjalistycznego podejścia dietetycznego ze względu na stan zdrowia. Układa diety do samodzielnego przygotowania przez opiekuna w domu (diety surowe, gotowane), dobiera karmy komercyjne oraz odpowiednią suplementację. Jej misją jest wspieranie w doborze optymalnego i dostosowanego do potrzeb gatunkowych żywienia naszych czworonożnych podopiecznych. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach im szkoleniach, aby móc w jak najlepszy sposób pomagać zwierzętom i ich Opiekunom, zgodnie z najnowszym stanem wiedzy naukowej.
Prywatnie
Jest opiekunką dwóch kotów - Lucynki i Benusia, którzy nieustannie czuwają, aby cała zgromadzona przez Agnieszkę wiedza i doświadczenie, przekładały się na odpowiednią i smakowitą zawartość kociej miseczki 🙂
koordynator techników weterynarii, anestezjologia,
Martyna Folek
ZAWODOWO
Ukończyła technikum weterynaryjne w Trzcianie. W zawodzie pracuje od 2016 roku. Jej szczególne zainteresowania to anestezjologia oraz leczenie bólu. Ukończyła międzynarodową szkołę anestezjologii weterynaryjnej VASTA. Zdając egzamin uzyskała tytuł Veterinary Anaesthesia Technican.
PRYWATNIE
Poza pracą lubi sport i podróże.
technik weterynarii
Agata Kopeć
Zawodowo
Jest technikiem weterynarii oraz absolwentką studiów inżynierskich na kierunku: zootechnika o profilu zwierzęta towarzyszące oraz studiów magisterskich na kierunku: zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii. Praca ze zwierzętami zawsze była jej marzeniem i trudno jej wyobrazić sobie siebie w innej dziedzinie. Szeroko interesuje się behawiorystyką zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem pracy z psami agresywnymi. Posiada umiejętność przewidywania momentów eskalacji emocji, które mogą prowadzić do reakcji takich jak ugryzienie. Wierzy, że odpowiednie podejście oraz poszukiwanie indywidualnych metod pracy pozwalają skutecznie budować relację z psem i poprawiać jego zachowanie. Każdy przypadek jest inny, dlatego każde rozwiązanie powinno być dostosowane do konkretnego zwierzęcia. Szczególną opieką i troską otacza również psy i koty geriatryczne, które zajmują wyjątkowe miejsce w jej sercu.
Prywatnie
Od dziecka miała skłonność do przygarniania zwierząt w potrzebie – i tak zostało do dziś. Jest opiekunką 15-letniej suczki Chojrak, którą znalazła jako szczeniaka w polu. Kolejnym domownikiem jest Wally – pies w typie jamnika, podrzucony jej około cztery lata temu w tragicznym stanie, który każdego dnia stanowi dla niej wyzwanie behawioralne. Rok temu do rodziny dołączył również kot, który trafił do lecznicy w opłakanym stanie. Był kotem ulicznym, ale miłość pojawiła się od pierwszego momentu, gdy wskoczył jej na kolana.
technik weterynarii
Oskar Warmbier
Zawodowo
Tytuł technika weterynarii uzyskał w 2014 roku w Zespole Szkół Rolniczych w Grudziądzu. Już podczas nauki aktywnie zdobywał doświadczenie zawodowe, uczestnicząc w licznych stażach naukowych. Dzięki kilkuletniej pracy w laboratorium analitycznym posiada rozległą wiedzę z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, którą nieustannie rozwija. W naszej klinice odpowiada również za opiekę okołooperacyjną nad pacjentami chirurgicznymi. Z pasją pogłębia swoją wiedzę z zakresu anestezjologii i diagnostyki laboratoryjnej, regularnie uczestnicząc w szkoleniach praktycznych.
Prywatnie
Poza pracą uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół, dla których z przyjemnością gotuje. Prywatnie opiekun kotki Lucyny.
technik weterynarii
Kinga Jankowska
Zawodowo
Od zawsze marzyła o pracy ze zwierzętami, wierząc, że są one nieodłączną częścią życia człowieka i zasługują na troskę oraz opiekę. Chcąc im się odwdzięczyć, postanowiła poświęcić swoją karierę ich zdrowiu i dobrostanowi. Medycyna weterynaryjna to jej pasja, a praca w lecznicy daje jej poczucie spełnienia. Swoją zawodową drogę rozpoczęła już w trakcie nauki w technikum, pracując jako petsitterka. Następnie zdobywała doświadczenie w USA, gdzie przez 1,5 miesiąca pracowała w stadninie koni. Po powrocie do Polski rozpoczęła pracę w całodobowej lecznicy weterynaryjnej, utwierdzając się w przekonaniu, że to właśnie w tym zawodzie czuje się najlepiej. Szczególnie interesuje ją opieka nad zwierzętami egzotycznymi oraz asystowanie przy zabiegach chirurgicznych.
Prywatnie
Prywatnie nadal zajmuje się petsittingiem, dbając o zwierzęta, które poznała na przestrzeni ostatnich lat. Jest opiekunką czterech szynszyli – Lambi, Brownie, Białej i Szarej, które są jej oczkiem w głowie i motywacją do dalszego rozwoju w zakresie medycyny zwierząt egzotycznych. Wolny czas najchętniej spędza, oglądając seriale, kosztując dobre jedzenie oraz podróżując samochodem w poszukiwaniu nowych miejsc do odkrycia.
technik weterynarii
Karolina Hałasa
technik weterynarii
Justyna Święcicka
ZAWODOWO
Technik weterynarii, w zawodzie pracuje od czasu rozpoczęcia praktyk kierunkowych. Praca technika jest jej pasją i daje jej mnóstwo satysfakcji - od zawsze chciała pracować ze zwierzętami. Codzienne wyzwania i osiągnięcia medycyny weterynaryjnej są dla niej nieustanną motywacją do nauki.
PRYWATNIE
W wolnym czasie lubi oglądać horrory (również klasy B i Z), satysfakcję daje jej kreatywne dostosowywanie mieszkania pod potrzeby zwierzaków i ćwiczenie na siłowni. Spełnia się jako wolontariuszka pomagając dzikim ptakom w potrzebie. Kończy studia magisterskie na kierunku psychologia zdrowia. Dorywczo zajmuje się post-produkcją filmów animowanych. Jest szczęśliwą opiekunką siedmiu adoptowanych kotów a także czterech niepełnosprawnych, oswojonych gołębi.
menadżer ds. marketingu
Marta Bugalska
Zawodowo
Ukończyła psychologię marketingu i biznesu. Od zawsze pasjonowały ją kreatywne i nieszablonowe rozwiązania. Związana z weterynarią od ponad pięciu lat. Swoją karierę zawodową zaczynała na recepcji, a z czasem awansowała na stanowisko koordynatora, by ostatecznie objąć rolę kierownika placówki całodobowej w Trójmieście. To bogate doświadczenie pozwala jej skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów oraz dostosowywać rynek weterynaryjny do najwyższych standardów.
Prywatnie
Lubi jeździć na rowerze, chodzić na spacery z psem, a zimą uwielbia snowboard i góry. Często spędza czas z dobrą książką lub morsuje. W chwilach wolnych od pracy stara się podróżować i zmieniać otoczenie, by naładować baterie. Zakochana w rasie Staffordshire Bull Terrier, której pierwsza przedstawicielka, Mania, odeszła w sierpniu 2024 roku. Obecnie towarzyszy jej Benek, niezrównoważony, pełen energii staffik, który zawsze znajdzie sposób na zrobienie rozróby.
koordynator ds. zamówień i leków
Paulina Dmuchała
Zawodowo
Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku biotechnologii medycznej, uzyskując tytuł magistra w 2015 roku. Specjalizuje się w administracji weterynaryjnej, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z zaopatrzeniem i logistyką. Zajmuje się także codziennymi wyzwaniami placówek weterynaryjnych oraz zakładów leczenia zwierząt.
Prywatnie
Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pracy. Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i towarzyskiej. W życiu towarzyszy jej ukochany, niespełna 10-letni kot syberyjski o imieniu Ivo.
elektroradiolog
Natalia Jędrzejewska
Kierownik laboratorium, diagnosta laboratoryjny
Izabela Mielczarska
Pracownik rejestracji
Sandra Antonatus
Zawodowo
Sandra to pasjonatka zwierząt, która od ośmiu lat z zaangażowaniem pracuje w zawodzie technika weterynarii i behawiorysty. Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich lecznicach całodobowych, a dziś można ją spotkać na recepcji naszej kliniki. Z uśmiechem wita klientów, dba o przyjazną atmosferę i troszczy się o to, by każdy czworonożny pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie – nie wychodząc bez solidnej dawki głasków! Sandra to osoba pełna empatii i pasji, dla której dobro zwierząt jest priorytetem. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu behawiorystyki, by lepiej rozumieć potrzeby swoich podopiecznych i wspierać ich opiekunów.
Prywatnie
Po pracy oddaje się swoim pasjom – uwielbia taniec i śpiew, a energii dodaje jej muzyka rockowa. Jej znakiem rozpoznawczym jest różowy kolor, który podkreśla jej radosną i pełną optymizmu naturę. W codziennych obowiązkach często towarzyszy jej wierny pies Kira, który wnosi jeszcze więcej pozytywnej energii do jej dnia.
Pracownik rejestracji
Agnieszka Zakrzewska
Zawodowo
Ukończyła studia kryminologiczne, jednak jej serce zawsze ciągnęło w stronę weterynarii. Miłość do zwierząt sprawiła, że półtora roku temu rozpoczęła pracę w rejestracji lecznicy weterynaryjnej, szybko odnajdując się w tym środowisku i utwierdzając w przekonaniu, że to właściwa ścieżka zawodowa.
Prywatnie
Pasjonuje się muzyką i amatorskim śpiewem. W wolnym czasie układa puzzle, delektuje się dobrą kawą i wraz ze znajomymi odkrywa nowe, interesujące miejsca gastronomiczne w Gdańsku. Choć obecnie nie ma zwierzaka, marzy o tym, by w przyszłości do jej życia dołączył mały psi towarzysz.
Koordynator rejestracji
Patryk Pupecki
Zawodowo
Patryk jest studentem psychologii, który z pasją angażuje się w świat weterynarii. Jako osoba ekstrawertyczna i otwarta na nowe doświadczenia, z łatwością nawiązuje relacje zarówno z klientami, jak i ich czworonożnymi przyjaciółmi. Jego mocne strony to efektywna komunikacja oraz umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów, co pozwala mu skutecznie wspierać właścicieli zwierząt w ich potrzebach. W swojej pracy stawia na komfort zarówno klientów, jak i ich pupili. Ceni sobie otwartość na nowe pomysły oraz ciągły rozwój, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie weterynarii. Wierzy, że każde zwierzę zasługuje na indywidualne podejście oraz zrozumienie.
Prywatnie
Poza pracą pasjonuje się czytaniem książek i podróżami, które dostarczają mu nowych inspiracji i doświadczeń. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i entuzjazmem, tworząc przyjazną atmosferę dla klientów i ich zwierząt.
AMVET GDAŃSK
Co nas wyróżnia?
AMVET gdańsk
Diagnostyka obrazowa
amvet Gdańsk
Diagnostyka, leczenie i empatia
Zespół AMVET do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i całościowo. W razie potrzeby na miejscu istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki, a także konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin.
W AMVET dużą rolę odgrywa komfort psychiczny czworonożnych pacjentów. Aby o niego zadbać, personel placówki wykazuje się empatią, cierpliwością oraz zrozumieniem. Z myślą o ograniczeniu stresu zwierzaków do minimum, wprowadziliśmy wiele udogodnień dla pupili. Wyodrębniliśmy między innymi osobne przestrzenie dla psów, kotów oraz małych ssaków na terenie placówki.
Przychodnia weterynaryjna Gdańsk
Wykwalifikowany zespół, nowoczesny sprzęt diagnostyczny
W AMVET dbamy o wysokie standardy obsługi czworonożnych pacjentów oraz ich opiekunów. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy weterynarii specjalizujących się w różnych dziedzinach: od interny, przez ortopedię, po onkologię czy neurologię. W pracy wykorzystujemy osiągnięcia naukowe i technologiczne, w tym zaawansowany sprzęt do diagnostyki obrazowej, który pozwala na postawienie precyzyjnej diagnozy. Personel ma do dyspozycji między innymi wysokopolowy rezonans magnetyczny, aparat do tomografii komputerowej, nowoczesną aparaturę radiologiczną i USG czy EKG.
Opiekę nad zwierzętami w AMVET przez cały czas sprawuje zespół szpitalny składający się z weterynarzy oraz techników. Specjalistyczny sprzęt oraz nowoczesna infrastruktura zapewniają bezpieczeństwo pacjentów na każdym etapie leczenia oraz rekonwalescencji.
Weterynarz Gdańsk
Diagnostyka, leczenie i edukacja
Zespół AMVET do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i całościowo. W razie potrzeby na miejscu istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki, a także konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin. Co istotne, weterynarze z placówki w Gdańsku stawiają sobie za cel nie tylko doraźne leczenie, ale również edukację opiekunów w zakresie jak najlepszej opieki. Zależy nam, aby wszystkie zwierzęta mogły cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem, dlatego przykładamy dużą wagę do działań profilaktycznych.
Gdańsk weterynarz
Empatia i zrozumienie wobec pacjentów
W AMVET dużą rolę odgrywa komfort psychiczny czworonożnych pacjentów. Aby o niego zadbać, personel placówki wykazuje się empatią, cierpliwością oraz zrozumieniem. Z myślą o ograniczeniu stresu zwierzaków do minimum, wprowadziliśmy wiele udogodnień dla pupili. Wyodrębniliśmy między innymi osobne przestrzenie dla psów, kotów oraz małych ssaków na terenie placówki.
Co istotne, AMVET to nie tylko opieka zdrowotna, ale również behawioralna. Współpracujemy z behawiorystą, który w razie potrzeby może zaproponować rozwiązania, mające na celu ułatwienie zwierzętom przebywanie w nowej, nieznanej przestrzeni. W AMVET wierzymy, że korzystanie z usług weterynarza całodobowego w Gdańsku nie musi być stresujące. Personel jest przeszkolony w zakresie pracy z psami, kotami oraz małymi ssakami. W razie potrzeby opiekunowie zwierząt mogą umówić się na indywidualną konsultację z behawiorystą.
AMVET Gdańsk
Weterynarz dla gryzoni i zajęczaków
Nasza placówka weterynaryjna w Gdańsku kieruje swoje usługi, takie jak weterynarz 24h – całodobowa hospitalizacja, do opiekunów psów, zwierząt, a także gryzoni i zajęczaków. Zajmujemy się rutynowymi badaniami profilaktycznymi, a także kompleksową diagnostyką i leczeniem specjalistycznym małych ssaków. Zespół AMVET ma doświadczenie w pracy z gryzoniami i zajęczakami, zna ich specyficzne potrzeby i posiada kwalifikacje do niesienia im profesjonalnej pomocy. Opiekunowie małych ssaków mogą liczyć na pełne zaangażowanie personelu i odpowiednie podejście do pacjenta niezależnie od tego, z jakim zwierzęciem zgłoszą się do placówki.
Kontakt
Skontaktuj się z nami
Kierownik oddziału:
lek. wet. Weronika Gwiazda