Strona główna Laboratorium

amvet – diagnostyka

Laboratorium

Laboratorium AMVET wyposażone jest w nowoczesny, w pełni zautomatyzowany sprzęt analityczny, gwarantujący wysoką jakość prowadzonych badań. Wykonujemy analizy z zakresu badań biochemicznych, morfologii krwi obwodowej, moczu i parazytologii.

Możliwość prowadzenia analiz diagnostycznych bezpośrednio w placówce znacznie usprawnia proces szybkiego i dokładnego diagnozowania zwierzaków.

AMVET – LABORATORIUM

Wyposażenie laboratorium AMVET

Analizator biochemiczny Beckman Coulter AU480 ISE

Nowoczesny, w pełni automatyczny analizator biochemiczny o dużej wydajności. Umożliwia analizę nawet kilkudziesięciu różnych parametrów podczas jednego badania oraz wykonywanie wielu testów jednocześnie. Sprzęt, na którym pracujemy, obsługuje próbki o różnej objętości, przez co jest w stanie dopasować się do potrzeb nawet najmniejszych pacjentów.

Analizator hematologiczny Mythic 5VET PRO

Automatyczny analizator hematologiczny przeznaczony do użytku weterynaryjnego. Pozwala na szczegółowe badanie morfologii krwi obwodowej z uwzględnieniem 34 parametrów. Aparat charakteryzuje wysoka wydajność. Umożliwia wykonanie badania w bardzo krótkim czasie – wyniki otrzymujemy już po jednej minucie. Dzięki możliwości wykonania pełnego badania na próbce o niewielkiej objętości, sprzęt ten sprawdzi się do diagnostyki nie tylko psów i kotów ale także małych ssaków, takich jak gryzonie i króliki.

Analizator do badania moczu

Analizator moczu znacznie usprawnia proces diagnozowania pacjentów. Szczegółowych wyniki analityczne pozwalają na uniknięcie błędów mogących występować podczas wizualnego odczytu pasków do analizy moczu.

Analizator biochemiczny firmy Seamaty SMT120VP oraz gazometria wraz z immunologią Seamaty VG2

Automatyczny analizator SMT120VP, badający pełną krew, surowicę i plazmę. Wystarczy nam mała ilość próbki 100 µl. Jest przystosowany do badań krwi zarówno dużych, jak i małych zwierząt. Wynik otrzymujemy po kilku minutach, a wbudowany system kontroli jakości w czasie rzeczywistym sprawdza prawidłowy przebieg analizy. Możemy wykonać zarówno testy biochemiczne jak i zbadać parametry krzepnięcia.  Analizator VG2 to urządzenie 2 w 1. Badamy zarówno gazometrię, jak i immunologię wraz z dodatkowymi parametrami dającymi możliwość postawienia jak najtrafniejszej i najszybszej diagnozy. 

amvet – laboratorium

Najważniejsze cechy

Nowoczesność

Laboratorium AMVET wyposażone jest w wysokiej jakości, nowoczesny i w pełni zautomatyzowany sprzęt analityczny.

Diagnostyka małych ssaków

Nasz sprzęt umożliwia analizę próbek o niewielkiej objętości, co jest szczególnie istotne w diagnostyce gryzoni i zajęczaków.

Szybkość

Dzięki możliwości prowadzenia analiz bezpośrednio w naszym szpitalu, wyniki dostępne są w znacznie krótszym czasie.

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni laboranci, którzy dbają o najwyższą jakość analiz.

amvet – kontakt

Umów się na wizytę

Chcesz umówić swoje zwierzę do specjalisty, ale nie jesteś pewien do którego? Nie wiesz, jak przygotować pupila do badania lub zabiegu? Potrzebujesz umówić pilną wizytę? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!