Strona główna Laboratorium

AMVET

Laboratorium

Laboratorium AMVET wyposażone jest w nowoczesny, w pełni zautomatyzowany sprzęt analityczny, gwarantujący wysoką jakość prowadzonych badań. Wykonujemy analizy z zakresu badań biochemicznych, morfologii krwi obwodowej, moczu i parazytologii.

Możliwość prowadzenia analiz diagnostycznych bezpośrednio w placówce znacznie usprawnia proces szybkiego i dokładnego diagnozowania zwierzaków.

AMVET

Wyposażenie laboratorium

Analizator biochemiczny Beckman Coulter AU480 ISE

Nowoczesny, w pełni automatyczny analizator biochemiczny o dużej wydajności. Umożliwia analizę nawet kilkudziesięciu różnych parametrów podczas jednego badania oraz wykonywanie wielu testów jednocześnie. Sprzęt, na którym pracujemy, obsługuje próbki o różnej objętości, przez co jest w stanie dopasować się do potrzeb nawet najmniejszych pacjentów.

Analizator hematologiczny Mythic 5VET PRO

Automatyczny analizator hematologiczny przeznaczony do użytku weterynaryjnego. Pozwala na szczegółowe badanie morfologii krwi obwodowej z uwzględnieniem 34 parametrów. Aparat charakteryzuje wysoka wydajność. Umożliwia wykonanie badania w bardzo krótkim czasie – wyniki otrzymujemy już po jednej minucie. Dzięki możliwości wykonania pełnego badania na próbce o niewielkiej objętości, sprzęt ten sprawdzi się do diagnostyki nie tylko psów i kotów ale także małych ssaków, takich jak gryzonie i króliki.

Analizator do badania moczu

Analizator moczu znacznie usprawnia proces diagnozowania pacjentów. Szczegółowych wyniki analityczne pozwalają na uniknięcie błędów mogących występować podczas wizualnego odczytu pasków do analizy moczu.

This site is registered on wpml.org as a development site.