Strona główna Laboratorium

AMVET

Laboratorium

Laboratorium AMVET wyposażone jest w nowoczesny, w pełni zautomatyzowany sprzęt analityczny, gwarantujący wysoką jakość prowadzonych badań. Wykonujemy analizy z zakresu badań biochemicznych, morfologii krwi obwodowej, moczu i parazytologii.

Możliwość prowadzenia analiz diagnostycznych bezpośrednio w placówce znacznie usprawnia proces szybkiego i dokładnego diagnozowania zwierzaków.

AMVET

Wyposażenie laboratorium

Analizator biochemiczny Beckman Coulter AU480 ISE

Nowoczesny, w pełni automatyczny analizator biochemiczny o dużej wydajności. Umożliwia analizę nawet kilkudziesięciu różnych parametrów podczas jednego badania oraz wykonywanie wielu testów jednocześnie. Sprzęt, na którym pracujemy, obsługuje próbki o różnej objętości, przez co jest w stanie dopasować się do potrzeb nawet najmniejszych pacjentów.

Analizator hematologiczny Mythic 5VET PRO

Automatyczny analizator hematologiczny przeznaczony do użytku weterynaryjnego. Pozwala na szczegółowe badanie morfologii krwi obwodowej z uwzględnieniem 34 parametrów. Aparat charakteryzuje wysoka wydajność. Umożliwia wykonanie badania w bardzo krótkim czasie – wyniki otrzymujemy już po jednej minucie. Dzięki możliwości wykonania pełnego badania na próbce o niewielkiej objętości, sprzęt ten sprawdzi się do diagnostyki nie tylko psów i kotów ale także małych ssaków, takich jak gryzonie i króliki.

Analizator do badania moczu

Analizator moczu znacznie usprawnia proces diagnozowania pacjentów. Szczegółowych wyniki analityczne pozwalają na uniknięcie błędów mogących występować podczas wizualnego odczytu pasków do analizy moczu.