Icon

Powstaje nowy AMVET na mapie Polski!

Z nieskrywaną radością informujemy o planach rozwojowych AMVET – już za kilka miesięcy będziemy mogli powitać Was także w pięknym Gdańsku! Jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia naszej działalności i mamy nadzieję, że nasz nowy oddział na Pomorzu spotka się z równie pozytywnym odbiorem, jak ten w Krakowie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie, jakim obdarzacie naszą placówkę.

AMVET Gdańsk

Nowy oddział AMVET w Gdańsku będzie oferował pełen zakres usług weterynaryjnych, zgodnie z naszymi standardami i dotychczasowym doświadczeniem. W najbliższych miesiącach będziemy udostępniać więcej szczegółów dotyczących nowej lokalizacji AMVET. 

 

Lokalizacja

Nowy oddział AMVET zlokalizowany jest w Gdańsku Wrzeszczu w nowoczesnym projekcie Garnizon. Umiejscowienie placówki umożliwia nie tylko korzystanie z usług mieszkańcom dzielnicy, ale także łatwy dojazd dla osób z całego Pomorza. 

 

AMVET GDAŃSK

Co nas wyróżnia?

Diagnostyka obrazowa

AMVET wyposażony będzie w wysokopolowy rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, pracownię RTG, ramię C czy gabinet endoskopii.

Kompleksowa opieka

W jednym miejscu znajdziesz lekarzy różnych specjalizacji, którzy uzupełniają się swoją wiedzą, doświadczeniem i intuicją. Każdy pacjent to nasz wspólny pacjent.

Osobne poczekalnie dla zwierząt

W AMVET stawiamy na komfort zwierząt i opiekunów, dlatego tworzymy osobne poczekalnie dla psów oraz kotów, gryzoni i zajęczaków.

Całodobowa opieka szpitalna

Hospitalizowane zwierzęta przez całą dobę będą pod opieką wykwalifikowanego zespołu szpitalnego, w którego skład wchodzą lekarze, technicy i behawioryści.

Laboratorium AMVET

Samodzielne laboratorium, zlokalizowane w naszej placówce i wyposażone w nowoczesny sprzęt analityczny, usprawnia proces szybkiego i dokładnego diagnozowania zwierzaków.

Open Door Clinic

Nasza placówka jest otwarta dla każdego lekarza weterynarii, który pragnie pogłębić diagnostykę swoich pacjentów, uzyskać możliwość ich całodobowej hospitalizacji czy specjalistycznych konsultacji.

Placówka przyjazna kotom

Standardem AMVET jest szereg udogodnień dla kotów, pozwalających zredukować stres związany w placówce, w tym osobne poczekalnie, feromony, czy wsparcie behawiorystów.

Edukacja i zaangażowanie

Nasi specjaliści chcą nie tylko leczyć zwierzęta, ale także edukować społeczeństwo w zakresie właściwej opieki nad zwierzętami oraz niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom.

Co nas skłoniło do tej decyzji?

  1. Zapewnienie dostępu do wysokiej jakości usług: Chcemy, aby mieszkańcy Gdańska mieli dostęp do kompleksowej opieki weterynaryjnej, której już doświadczają nasi pacjenci w Krakowie. 
  1. Edukacja: Dostrzegamy zainteresowanie opiekunów poszerzaniem swojej wiedzy na temat świadomej opieki nad zwierzętami, dlatego też pragniemy rozszerzyć zasięg naszych działań edukacyjnych. 
  1. Bliskość i dostępność: Naszym celem jest być jak najbliżej naszych pacjentów i ich opiekunów, dlatego rozwijamy sieć naszych placówek w strategicznych lokalizacjach. 

 

CTA overlay

Dołącz do naszego zespołu!

W związku z rozwojem naszej działalności, zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w AMVET – rekrutujemy specjalistów w dziedzinie medycyny weterynaryjnej, techników weterynarii oraz personel administracyjny.

 

AMVET GDAŃSK

Praca w AMVET – co oferujemy?

Rozwój zawodowy

możliwości rozwoju dzięki pracy w nowoczesnej, specjalistycznej placówce

Program szkoleń

szeroka oferta szkoleń i warsztatów z zakresu medycyny weterynaryjnej i nie tylko

Elastyczne modele współpracy

w zakresie formy zatrudnienia i zakresów godzinowych

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

stabilność zatrudnienia w dużej, rozwijającej się firmie, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wiedzy

Mentoring i wsparcie

stały rozwój pod opieką specjalistów z zakresu medycyny weterynaryjnej, wsparcie merytoryczne z zakresu obszarów, takich jak administracja, prawo, logistyka, etc.

Benefity pracownicze

w zależności od formy zatrudnienia, dostępne są benefity, takie jak: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, świadczenia socjalne

CTA overlay

AKTUALNE OFERTY PRACY

CTA overlay

Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami na innym stanowisku, prześlij swoje CV poprzez rekrutację, znajdującą się pod linkiem:

amvet gdańsk

Kontakt

Masz pytania w sprawie naszej placówki w Gdańsku? Chcesz skontaktować się z ofertą współpracy? Napisz do nas na adres mailowy:

CTA overlay

Obserwuj nasze media społecznościowe i bądź na bieżąco z postępami prac w Gdańsku i kolejnymi publikacjami edukacyjnymi!